úvod úvod
Tyto stránky jsem si původně vytvořil proto, protože jsem při hledání brigád často narážel na problém vystavení vytvořených prací, které jednotliví zaměstnavatelé požadovali.

Když už jsem tedy začal stránky vytvářet, rozhodl jsem se stránky obohatit také o osobnější informace a fotky.
To, co z toho vzniklo právě vidíte před sebou. Jsou zde jak části vyloženě pracovní (služby, projekty, reference), tak části osobní (škola, fotky, vzkazy) a části, které se dají zařadit do obou zmíněných (o mně, kontakt). V této chvíli už stránky skvěle slouží svému účelu a myslím, že mé práce dostatečně prezentují.

Doufám že se Vám mé stránky budou líbit a v případě, že máte chuť mi něco "nedůležitého" vzkázat, můžete se vymluvit v části vzkazy. Pokud máte na srdci něco důležitějšího, mrkněte spíše na kontakt.
 
Texty na těchto stránkách se již neaktualizují. Vytvořil jsem novou stránku, na které jsou texty neustále aktualizovány. Stránka má zcela přepracovaný design a sami máte možnost se podílet na některých částech.

   XHTML 1.0       CSS 2.0                                                          Created by Pavel Kubát                  Last updated on 28.6.2005                
Jste návštěvníkem těchto stránek.